Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

1. Serwisant Systemów Zabez(praca w Warszawie)
    Opis stanowiska:
      - Serwis i konserwacja systemów słaboprądowych (SSWiN, CCTV, DSO, SSP, KD),
      - Uruchamianie niskoprądowych systemów teletechnicznych,
      - Sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac.

    Wymagania:
      - Wykształcenie min. średnie – techniczne,
      - Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
      - Znajomość systemów niskoprądowych (POLON-ALFA, DSC, BOSCH, ROGER, SATEL),
      - Umiejętność pracy w zespole,
      - Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:
      - Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
      - Umowę o pracę,
      - Szkolenia,
      - Możliwość rozwoju zawodowego,
      - Telefon służbowy, laptop.

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie cv na adres mailowy: rekrutacja@euroinstal.com

Prosimy również o zamieszczenie w cv następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Euroinstal Łukasz Komór (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Euroinstal Łukasz Komór  . Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.